Image alt


Легендарна якість у вашому домі


GE Appliances - це компанія з більш ніж 140-річним досвідом, який доденно удосконаються більш ніж 12 тисячами професіоналів свого діла по всьому світу, але сердце та мозок бренду (головний офіс) розташований у США.

ІСТОРІЯ

В General Electric працюють над тим, про що інші ще не замислювались. Створюють те, що іншим не під силу. Знаходять оптимальні рішення, які роблять світ кращим. Техніка GE Appliances розроблена для забезпечення комфорту у повсякденному житті, пропонуючи інноваційне бачення, що спрощують рутинні проблеми. GE Appliances завжди прагнула підняти планку інновацій, запропонувавши рішення, що є концптуальною революцією на ринку побутової техніки. Протягом десятиліть GE Appliances успішно запускає виробничі лінії, які перевершують очікування та потреби клієнтів, пропонуючи нові стандарти.
General Electric - найстаріший виробник кліматичної техніки.
GE виник в 1878 році, коли всесвітньо відомий американський винахідник Томас Едісон заснував свою компанію General Electric Light, але вже у 1892 році, в результаті злиття з компанією Thomson-Houston Electric була створена компанія General Electric
Компанія General Electric є одна з найбільших в світі виробників електропобутовоїтехніки. Номенклатура виробів, що випускаються включає побутові та промислові холодильні машини, електричні та газові плити, мікрохвильові печі, пральні та посудомийні машини, кондиціонери та іншу техніку.
Кондиціонери General Electric - досконалість конструкції та дизайну. Зовнішній вигляд кондиціонерів характеризується лаконічністю ліній та форм, що дозволяє вписати його в будь-який інтер'єр.

1892

Заснування компанії General Electric Company

1918

Злиття компаній General Electric та Hotpoint

2016

GE Appliances приєднується до групи Haier

2018

ТехнікаGE Appliances виходить на ринок України. Офіційний імпортер - ТОВ "Селена-Клімат"
Компанія GE Appliances стала частиною Haier Group.
6 червня 2016 року був підписаний документ про придбання Qingdao Haier Co., Ltd. (найбільший виробник побутової техніки у Китаї) компанії GE Appliances (підрозділ групи General Electric, що займається випуском побутової техніки у США).
Чіп Бланкеншіп, Президент та головний виконавчий директор GE Appliances, стверджує, що якість продукції та сервісу після покупки не зміниться. "Ми раді стати важливою частиною світової компанії з побутової техніки. Haier любить техніку так само, як і ми, і ділиться нашою метою бути найбільш конкурентоспроможною, інноваційною та орієнтованою на споживачів. компанією у світі. Разом ми знайдемо нові та кращі способи допомогти людям покращити своє життя вдома ".
Чжан Жуймінь, Голова ради директорів та Генеральний директор Haier Group зазначив: «Цей стратегічний союз - стартова сторінка як для Haier, так і для GE. Haier та GE Appliances завжди прагнули адаптуватися до змін часу та уподобань клієнтів. Дві компанії поділяють одне і те ж бачення майбутнього і, придбавши GE Appliances, обидві компанії зможуть досягти значного розвитку".


ВАШ

СТИЛЬ

Еволюція ритму життя призвела до переосмислення ролі побутової техніки: побутова техніка стала фундаментальним елементом нашого будинку, функції якого повинні адаптуватися і доповнювати наші звички. GE Appliances розробляє рішення, які чудово вписуються в ритми сучасного життя, з думкою про функціональність та дизайн Вашої оселі.ВАША

БЕЗПЕКА

Глибокий досвід, що є імпульсом у майбутнє: це філософія, з якою GE Appliances крокує вперед та розробляє інновації.ВАША

ЛЕГКІСТЬ

Основна мета GE Appliances - поліпшити життя та благополуччя своїх клієнтів, без шкоди для навколишнього середовища.
Кожен аспект, який описує досвіт взаємодії користувача та побутової техніки має фундаментальне значення.НАША

ВІДПОВІДЬ

Асортимент кліматичної техніки GE Appliances є відповіддю на прагнення до комфорту сучасного споживача з думкою про навколишнє середовище та сучасний ритм життя. Широкий перелік доступних функцій налаштування, робить кондиціонерів GE адаптованим до сучасності, ідеально підходячи для повсякденного життя, покращуючи його. GE Appliances – ваш союзник на шляху до здорового життя.